Pravidelné akce

Honors drink

Honors drinky představují neformální setkání studentů a absolventů Honors Academia, které se konají jednou měsíčně v příjemných pražských hospůdkách a barech. Protože jsme ale v Honors všichni hraví a soutěživí doplňujeme průběžně Honors drink také o networkingovou aktivitu jako je kulečník, bowling nebo deskové hry.

Honors Talk

Nechali jsme se inspirovat formátem Ted Talks, kdy bychom chtěli vytvořit prostor ve formě přednášky či diskuze pro sdílení zkušeností, osobních příběhů nebo tématicky zabruslit do různých oborů a využít tak pestrosti naší komunity. Honors Talk se koná každé první pondělí v měsící v prostorách VŠE (NB B). Napadá vás o co byste se podělili s ostaními vy?

Seznamovací víkend pro nováčky

Po přijetí do programu mají možnost všichni nováčci absolvovat víkendové setkání, jehož cílem je ulehčit vstup nového Honorsáka/Honorsačky do komunity a poznat se navzájem s novými i staršími studenty.

Slavnostní setkání

Společné setkání studentů, učitelů a partnerů programu Honors Academia, které se koná na podzim v prostorách partnera programu nebo VŠE. Nedílnou součástí večera je také přivítání nováčků a předání závěrečných diplomů těm úspěšným z nás.

Sportování s Honors

Každý zná přísloví “Ve zdravém těle, zdravý duch” a tím se řídí i Honorsáci. Ať už to je beach volejbal, zimní bruslení nebo výprava na horské zasněžené svahy, každý si najde to své.

Sklípek

Úderem babího léta jezdí studenti a absolventi programu Honors Academia do vinného sklípku na jižní Moravu, kde stráví pohodový víkend, které je plný dobrého vína a pochutin.