O programu

Honors Academia je businessově a prakticky orientovaný program, kde se potkávají studenti z různých fakult i různých vysokých škol, takže zde máme jak studenty napříč fakultami VŠE, tak například studenty architektury, práv, chemie, tedy studenty z různý oborů i různého zaměření, kteří mají ale jedno společné, a to je jejich obrovský potenciál a motivace posouvat se dál.

Program  vznikl již v roce 2007 s cílem rozvíjet talentované studenty, jejich týmové i individuální dovednosti a schopnosti. Pomáháme těm, kteří na sobě chtějí pracovat a rozhodli se pro to něco udělat. Předměty zahrnující oblasti managementu, marketingu, ale i osobního rozvoje, jsou logicky provázané a vzájemně se skvěle doplňují. Tím, že jdeme nad rámec běžného studia, tak nabízíme předměty, které byly vytvořeny speciálně pro tento program a lze je tak studovat pouze a jenom u nás.

Honors vám otevírá dveře do světa businessu, a proto je velký důraz kladen na propojení teorie a praxe. Společně zavítáme do těch nejúspěšnějších firem a svůj network rozšíříte o cenné kontakty. Vedle skvělých pedagogů se tak osobně setkáte i s top manažery z nejrůznějších firem a budete mít možnost se od nich učit.

S firemními partnery Honors budete spolupracovat na jejich reálných projektech, můžete u nich realizovat své pracovní stáže či nastoupit na trainee pozice, které jsou vytvořeny exkluzivně pro studenty Honors. Dále během studia organizujeme celou řadu sponzorovaných exkurzí, a to jak v ČR, tak v nejrůznějších koutech světa.

Program je standardně studován jako dvouletý program, jehož studium je nad rámec standardní výuky na vysoké škole. Studenti mohou program studovat maximálně 3 roky, pokud například studují v zahraničí. Celkem je v rámci programu potřeba vystudovat 100 kreditů.

Zaujal vás program Honors Academia a napadají vás otázky, na které jste nenašli odpověď? V tom případě se můžete obrátit na studentského tajemníka programu na e-mail: tajemnik@honors.cz.